Skip primary navigation

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

  • 13.12.2018
  • EUR/UAH 31.70

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

skip.tertiary.navigation

ДИВИСЬ НА СВІТ ПО-НОВОМУ

Саме зараз E-PACE на спеціальних умовах придбання. Орієнтовна вартість - від 1 150 000 гривень*

 

Компактний E-PACE відрізняється від інших, але зберігає характерні риси Jaguar, позичені у спортивного F-TYPE могутні задні арки, більш вертикальні передні ліхтарі та розташовані горизонтально задні габаритні вогні.

Завдяки додатковим боковим порогам, E-PACE також має широкий кут огляду. Ви зможете залишатися на зв’язку завдяки п’яти USB виходам, місцю для зберігання планшетів, бездротовому зв’язку з системою InControl Apps типу Spotify та додатковій точці доступу Wi-Fi у форматі 4G.

 

Керування E-PACE одне, адже він обладнаний системою повного приводу для оптимальної роботи зчеплення на всіх поверхнях, та за будь-яких погодних

умов.

З новим E-PACE все буде стильно, практично, та швидко. Підкорюйте світ з Jaguar E-PACE!

 

 

ТОВ "Аедіта Преміум" * Вартість станом на 31.08.2018р., розрахована для автомобіля Jaguar E-Pace у замовлення у комплектації Base із 2,0- літровим двигуном без урахування вартості додаткового обладнаянняпо курсу, та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектаціх на автомобілі на складі України. Вказана вартість надана для ознайомлення та не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі- продажу на дату його укладання.

 

Строк дії пропозиції з 01.08 до 31.10.2018 року.