Skip primary navigation

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

  • 13.12.2018
  • EUR/UAH 31.70

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

skip.tertiary.navigation

JAGUAR F-PACE

Саме зараз F-PACE на спеціальних умовах придбання. Орієнтовна вартість - від 1 520 000 гривень*
 

 
 

 

F-PACE — це повноприводний позашляховик, який подарує вам неабияке задоволення від керування завдяки своїм видатними технічними характеристиками. Він сповнений нових технологічних рішень, які гарантують безпеку, динаміку  та відчуття істинного характеру  Jaguar.

Колісна база і ширина колії F-PACE є унікальними для модельного ряду Jaguar. При довжині в 4 746 мм і колісній базі 2 874 мм, F-PACE відрізняється витонченим профілем і при цьому має приголомшливо просторий салон.

В стандартній комлектації F-PACE має технологію Adaptive Dynamics, що оцінює прискорення, динаміку повороту, активність педалей газу і гальма, і оптимізує амортизаційне зусилля в будь-якій ситуації для максимальної керованості і комфорту. Система відстежує рухи коліс і руху кузова, адаптуючи амортизаційне зусилля кожного колеса автомобіля. Технологія Adaptive Surface Response (AdSR), створена на базі запатентованої технології Land Rover Terrain Response, робить повний привід нового F-PACE по-справжньому ефективним рішенням для руху по будь-яких дорогах. Будучи інтегрованою в систему Jaguar Drive Control, AdSR визначає тип поверхні, налаштує трансмісії і системи динамічної стабілізації.

 

 

 

Високоефективні двигуни забезпечують ідеальне поєднання економічності з потужністю. Новий 2,0-літровий 4-циліндровий дизель, потужністю 163 к. с. із турбонаддувом із лінійки Ingenium, споживає до 4,8 л/ 100 км в змішаному циклі та викидає 126 г/ км CO2. 3,0-літровий бензиновий двигун V6, потужністю 380 к. с. із нагнітачем, може досягати максимальної швидкості 250 км/год і розганятися до 100 км/год за 5,5 секунд.

F-PACE - це автомобіль, який ознаменував початок нового етапу в історії Jaguar. F-PACE — автомобіль для будь-яких доріг та на кожен день. Він — перший Jaguar у родині неперевершених та вражаючих кросоверів. F-PACE — це Jaguar для вас, Jaguar для вашої сім'ї.

 

 

* Вартість станом на 31.08.2018р., розрахована для автомобіля Jaguar F-Pace у замовлення у комплектації Pure із 2,0- літровим дизельним двигуном без урахування вартості додаткового обладнаянняпо курсу, та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектаціх на автомобілі на складі України. Вказана вартість надана для ознайомлення та не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі- продажу на дату його укладання. Авто на зображенні можуть відрязнятись від представлених в салоні. 

Строк дії пропозиції з 01.08 до 31.10.2018 року.