Skip primary navigation

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

  • 13.12.2018
  • EUR/UAH 31.70

АЕЛІТА ПРЕМІУМ

skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF XE

Jaguar XF

Вартість від 1 200 000 гривень*

 

JaguarXF– неповторне поєднання стилю та ідеї досконалості, втілених в кращих традиціях дизайну, динаміки і витонченості, сформованих за майже століття бренду на ринку.

Цей автомобіль бізнес-класу одночасно потужний і витончений. JaguarXFсповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, динаміку та інформаційно-розважальні технології.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова JaguarXFпоказує вашу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати, а також низький рівень викидів СО2, до 104г/км.

JaguarXFпропонує унікальну систему інтелектуального повного привода від Jaguarіз системою IntelligentDrivelineDynamics(IDD) та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR), доступних для бензинових і дизельних моделей, що дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов.

Живи на повну з JaguarXF.

 

 

Jaguar XE

Вартість від 1 060 000 гривень*

 

JaguarXE– це виняткове поєднання технологій, дизайну та динаміки, яке встановлює нові стандарти у світі автомобілів.

Із JaguarXEнемає нудних подорожей чи невиразних спогадів – цей седан заряджає своєю енергією, хижак, що мчить на зустріч світанкам та заходам. Лише маленьке натискання на педаль газу і він пронизує повітря обганяючи сам вітер. Компактний седан із динамічним характером підкорить серця шанувальників спорткарів та швидкості.

8-ми ступінчата автоматична трансмісія JaguarXEвирізняється високою чутливістю, плавністю та точністю роботи. Вона забезпечує швидке перемикання передач та доповнює неймовірний динамічний характер JaguarXE.

Лінійка двигунів догодить водіям із будь-яким стилем керування – прагнете ви відчути захват від агрегату V6 із нагнітачем, здатним розвивати швидкість у 250 км/год, чи цінуєте низький рівень викидів СО2, що складає лише 99 г/км із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 163 к.с.

 

*Вартість автомобіля вказана для моделей JaguarXFу пакетній комплектації Pureіз 2-літровим дизельним двигуном TD4 та дя моделі JaguarXEу пакетній комплектації Pureіз 2-літровим бензиновим двигуном і4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобілів в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки на модель JaguarXFстаном на 27.08.2018 року еквівалентний 8500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Розмір знижки на модель JaguarXEстаном на 27.08.2018 року еквівалентний 7900 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість автомобіля та розмір вигоди необхідно уточнювати у офіційного дилера JaguarТОВ «Аеліта Преміум». За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу продажу за тел.: (056) 371-56-96.